Форма зворотнього зв’язку
Ви можете зробити заявку або задати питання, що Вас цікавить
1000 символів залишилось

  Орган сертифікації

  Центр сертифікації "УкрБУДСЕРТ"


  Орган сертифікації "УкрБУДСЕРТ" розпочав історію своєї діяльності в сфері сертифікації та підтвердження відповідності у 2003 році. Основні напрямки роботи компанії — оцінка відповідності продукції вимогам технічних регламентів, сертифікація (Державна система сертифікації НААУ) широкого спектру різних видів продукції: будівельних матеріалів, конструкцій, виробів, устаткування та інших промислових продуктів, систем управління якістю відповідно до вимог ISO 9001. Більшість клієнтів компанії - виробники, продавці будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, забудовники.

  Наші переваги

  - орган сертифікації "УкрБУДСЕРТ" акредитований Національним агентством з акредитації України відповідно до законів україни "Про акредитацію органів з оцінки відповідності" та "Про технічні регламенти та оцінку відповідності". Акредитація підтверджує, що центр "УкрБУДСЕРТ" має технічну компетентність в проведенні сертифікації продукції визначеного переліку та систем менеджменту, високий рівень кваліфікації і досвіду фахівців, відповідність всіх процедур міжнародним вимогам і європейським нормам (Атестат акредитації № 1О039 від 10.03.11 № 8О035 від 21.07.14);
  - економія часу і коштів: послуги з сертифікації надаються від першої особи, минаючи посередників;
  - конкурентна ціна на послуги в сфері;

  - підтримка унікальної системи сертифікації, яка грунтується на міжнародних і європейських правилах і принципах;

  - широка географія роботи: Система сертифікації "УкрБУДСЕРТ" широко відома в Україні і далеко за межами нашої країни. За час існування компанії на ринку, було видано понад 800 сертифікатів на продукцію і 70 на системи управління якістю.

  - серед клієнтів ОС "УкрБУДСЕРТ" - промислові та будівельні компанії-гіганти, що працюють в багатьох областях України, виробничі компанії Швейцарії, Туреччини, Франції, Польщі, Німеччини, Італії, Канади, Китаю, Чехії, Росії;
  - фахівці нашої компанії мають високий рівень кваліфікації, що підтверджують численні сертифікати аудиторів, грамоти та свідоцтва компетентності.

  - запобігання реалізації небезпечної для здоров'я, життя, майна громадян і навколишнього середовища продукції;

  - сприяння споживачам у компетентному виборі продукції;
  - створення умов для участі СПД в економічному, науково - технічному співробітництві та міжнародній торгівлі.


  Якщо ви у роздумах, де отримати сертифікат, поклавшись на досвід кваліфікованого персоналу, сертифікованих фахівців - ласкаво просимо в український центр сертифікації "УкрБУДСЕРТ"!

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
  Укрбудсерт
  Телефони: +38 (067) 613-12-01
  +38 (067) 270-62-21
  Факс: +38 (061) 270-62-21 (аб. 128)
  E-mail: ukrbudsert@gmail.com
  Поштова адреса:
  69065 м. Запоріжжя,
  а/с-230
  Фактична адреса:
  69065, м. Запоріжжя,
  вул. Дудикіна, 28, оф. 305
  Як нас знайти Персонал ОС
  Новини
  23 06 . 2014
  Скасування обов'язкової сертифікації готельних послуг та послуг громадського харчування

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України скасовує обов'язкову сертифікації послуг з тимчасового розміщення та послуг харчування. В результаті реалізації цього регуляторного акту, суттєво зменшиться фінансовий тиск на суб'єкти господарювання, які діють в сфері туристичних послуг, які раніше були змушені витрачати кошти на обов'язкову сертифікацію і, в цілому, сприятиме розвитку готельно-ресторанного бізнесу в Україні.

  ...
  29 04 . 2014
  Відміна реєстрації декларацій про відповідність

  Обов'язкова реєстрація декларацій про відповідність суперечить Умовам вступу України до Світової організації торгівлі, Директивам ЄС, створює технічні бар'єри у торгівлі та накладає суттєві додаткові витрати коштів та часу у іноземних виробників та місцевих імпортерів. Міністерством економіки підготовлено проект Закону, який найближчим часом скасує цю вимогу.

  ...